Intencje 21-27.09.2020

Poniedziałek, 21.09.2020 – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty 6.30    1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Bolesnej, za + rodziców Rajmunda i Elżbietę, brata Andrzeja, dziadków, chrzestnych, wszystkich ++ z pokrewieństwa, księży, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące 2. Msza św. gregoriańska Do Miłosierdzia Bożego, MB Bolesnej, za + Annę Wosz (22) 17.00  Adoracja Najświętszego…

Czytaj więcej

Ogłoszenia 20.09.2020

Dziś rocznica pierwszej komunii św., dziękujemy rodzicom za pielęgnowanie w życiu Waszych dzieci troski o życie z coniedzielną Eucharystią oraz przystępowania do Sakramentu Pokuty zwłaszcza w I piątki miesiąca O godz. 16.00 zapraszamy na nieszpory Za tydzień w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej, polecajmy w modlitwie dzieci, które będą przeżywać swoje święto. Rodziny dzieci…

Czytaj więcej
Archiwum - Intencje
Archiwum - Ogłoszenia